تبلیغات
پورتال علمی و آموزشی royaflash - 8 تیپ مردی كه خانم ها از آن پرهیز می كنند..

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

پورتال علمی و آموزشی royaflash - 8 تیپ مردی كه خانم ها از آن پرهیز می كنند..

ستیز من تنها با تاریکی است شمشیر نمیکشم چراغ می افروزم
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت

نویسندگان

تقویم


دسته بندی

لینک های سایت
موضوعات
اسلاید های آموزشی و[3]
کتاب و کتاب خوانی و[8]
شما چه فکرمیکنید ؟ (جدید) قسمتی برای شما و[1]
علمی و[105]
حقیقت و[57]
کامپیوتر و[64]
شبکه و امنیت شبکه و[12]
تالار بحث و گفتگو ( کامپیوتر ) و[2]
هک و[2]
linux و[26]
عرفان و فلسفه و[227]
عقیده ها و نظرات و[51]
آرایشی و زیبایی و[14]
روانشناسی و[61]
آیا میدانید و[34]
سلامتی و[25]
ادبی و[16]
اجتماعی و[16]
ورزشی و[4]
عمومی و[40]
تاریخ و[26]
دین و[17]
سرگرمی و[1]
اهرام مصر و[4]
بیوگرافی افراد و[22]
دنیای جاوا و[8]
کاریکاتور و[1]
هیپنوتیزم و ماورا الطبیه و[1]
دانلود نرم افزار و[5]
عجایب جهان ، یوفوها و موجودات فرا زمینی و[10]
اصطلاحات و[8]
توصیه ها و[5]
عجیب تر از علم (درمورد پدیده هایی که علم کنونی جوابی نتوانستهاند پیدا کنند) و[21]
سخنان حکیمانه و[4]
تالار بحث و گفتگو (*طوفان مغزی * بارش مغزی*)(عمومی) و[1]
عکس و[19]
آشپزی (گیاهخواری ) و[6]
آشپزی (سوپ ها) و[8]
آشپزی (سالاد) و[9]
آشپزی (دسر ها) و[7]
آشپزی (شیرینی) و[1]
sami yosof و[9]

نظر سنجی

آیا شما از اینکه در ایران زندگی میکنید راضی هستید ؟

لینک های روزانه

قالب وبلاگ
تاپ اسکین >> قالب وبلاگ و ابزار وبمستر

ارسال لینک

بخش ویژه

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این ماه:
بازدید ماه قبل:
بازدید کل:
کل مطالب:
[Translate to English]
RSS     ATOM
موضوع: روانشناسی  | نویسنده: yashar | تاریخ: یکشنبه 11 مرداد 1388

 8 تیپ مردی كه خانم ها از آن پرهیز می كنند..

 

آیا تا به حال رفتار شما باعث رنجش خاطر همسرتان شده است؟ آیا نگرانید كه رفتار شما ممكن است نتیجه عكس دهد؟

 

خانم ها به نوع خاصی از مردها علاقه دارند، به همین دلیل از مردهایی كه دارای یك سری خصوصیات خاص هستند به شدت پرهیز می كنند. این امر در دوران اولیه ارتباط از اهیمت ویژه ای برخوردار است درست زمانی كه خانم ها در حال قضاوت خصوصیات اخلاقی آقایون هستند.

در زیر خصوصیات 8 تیپ از مردانی را كه خانم ها سعی می كنند خودشان را از آنها دور نگه دارند آمده است. ما این اطلاعات را از طریق مصاحبه هایی كه با جمع كثیری از خانم ها داشتیم بدست آورده ایم.

البته اگر یكی یا چند تا از خصوصیات زیر در شخصیت شما وجود داشت جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چرا كه اغلب آنها باعث بر هم خوردن رابطه نخواهند شد. نظر ما این نیست كه خصوصیات اخلاقی خود را به طور كلی تغییر دهید بلكه مراقب آن دسته از رفتاری كه به مزاج خانم ها چندان خوشایند نیست باشید. خواندن مقاله را ادامه دهید تا متوجه شوید كه خانم ها چه چیزهایی را دوست ندارند. از این طریق دفعه آینده كه با همسرتان ملاقات داشتید راحت تر می توانید اثر گذار جلوه كنید.

 

1- مردهای نیازمند

او بیش از اندازه احساساتی است و از همان آغاز كار تمام عواطف خود را به بیرون میریزد. این مرد نسبت به خود شك دارد و دائما نیازمند اطمینان های مكرر در زمینه شغلی دوستی و رابطه ای است.

چرا او جذاب نیست: اعتماد به نفس و استقلال از جمله خصوصیات جذاب آقایون در نظر خانم ها هستند و عدم اطمینان و وابستگی نكوهیده هستند. بیشتر خانم ها به دنبال مرد قدرتمندی هستند كه در زندگی بتوانند بر او تكیه كنند. بنابراین اگر شما همیشه بر آنها تكیه كنید – به ویژه در مراحل ابتدایی رابطه – او ممكن است نسبت به توانایی های شما مشكوك شود و از آنجایی كه خانم با تمام ناامنی ها به یك رابطه قدم می گذارند دیگر انتظار ندارند كه از جانب شما نیز شاهد عدم اطمینان باشند.

اگر چنین فردی هستید چه بكنید: زمان بندی راه حل كار شماست. شما در آغاز ارتباط می بایستی خیلی مراقب اخلاق و رفتار خودتان باشید. نا امنی ها و تمام احساسات خود را یك جا بروز ندهید. زمانی كه رابطه شما به اندازه كافی صمیمی شد می توانید عواطف خود را تا آنجا كه میل دارید با او در میان بگذارید. در آن زمان او حتی به خاطر انجام این كار از شما سپاسگزار نیز خواهد شد.

 

2- مردی كه رفتارش قابل پیش بینی باشد

خانمها از این نوع مردها خوششان نمی آید چراكه می توانند به راحتی تمام عكس العمل هایش را پیش بینی كنند. چنینی مردی در ذهن خود پیرو یكسری قوانین و مقررات خاصی است كه همیشه رفتارهایش را بر پایه آنها انجام می دهد. به عنوان مثال هیچ گاه برای اینكه خانم را سوپرایز كنند بدون قرار قبلی او را به گردش نمی برند.

چرا او جذاب نیست: خانم ها تا حدی به دنبال رفتار غیر قابل انتظار در آقایون می گردند (مردهایی با روح آزاد)  به این دلیل است كه اكثر خانم ها به دنبال “پسرهای شیطون” می گردند. این تنها به دلیل شیطنت نیست كه خانم ها جذب می شوند بلكه دلیل اصلی آن غیر قابل پیش بینی بودن آنهاست.

اگر چنین فردی هستید چه بكنید: اگر می خواهید در خانم ها تاثیر بگذارید لزوما نباید آدم بدی باشید بلكه سعی كنید خصوصیات مثبت را با هم جمع كنید – به ویژه در ابتدای رابطه -  به راحتی با او تماس بگیرید و برای آخر هفته او را به یك پیك نیك و یا شام خوشمزه دعوت كنید. زمانی كه این كار را انجام دهید اگر تا چند وقت هم درگیر كارهای روزمره خود باشید او از دست شما ناراحت نمی شود. سعی كنید هر چند وقت یكبار با انجام كار های این چنینی او را شگفت زده كنید و سرزندگی و شادابی را به رابطه خود دعوت كنید.

 

3- مردهای متكبر

او بسیار خود خواه و خود بین است. همچنین بی ادب نیز می باشد نه تنها با خانم ها بلكه با تمام افراد و احساس می كند كه همه از او پایین تر هستند. حتی اگر در روز ملاقات شخصی كه دارای چنین خصوصیتی است با خانم مورد نظر مهربان باشد و برخورد خوبی داشته باشد باز هم كافی نخواهد بود زیرا خانم ها رفتار شما را با سایر افراد را نیز مد نظر می گیرند.

چرا او جذاب نیست: خانم ها اغلب برای ارزیابی خصوصیات اخلاقی مردها رفتار آنها را با افراد دیگر می سنجند. بنابر این اگر در روز ملاقات با او مهربان باشید خانم رفتار شما با سایر افراد را نیز مد نظر قرار می دهد.

اگر چنین فردی هستید چه بكنید: هیچ خانمی دوست ندارد كه در جلوی مردی كم بیاورد بنابراین در زمان ملاقات بهتر است خود پرستیتان را پنهان كنید و اگر می خواهید كه حقیقتا در او تاثیر بگذارید باید با تمام افرادی كه در كنار شما هستند با احترام رفتار كنید. چرا كه او در حال نظاره شماست.

 

4- مرد خشن و بی نزاكت

چنین مردی در نزد شما خانم های دیگر را هم از زیر نظر خود می گذارند. با خدمتكار رستوران بیش از اندازه صحبت كرده و احساس عشق ورزی می نماید. روی هم رفته او برای خانم ها هیچ گونه ارزش و اعتباری قائل نیست.

چرا او جذاب نیست: این كار نه تنها نوعی بی نزاكتی قلمداد می شود بلكه باعث می شود تا خانم حس عزت نفس خود را نیز از دست بدهند. اگر در اولین قرار ملاقات با یك خانم چنین رفتاری را از خود بروز بدهید بدون شك هیچ شانسی برای برقراری ارتباط پیدا نخواهید كرد.

اگر چنین فردی هستید چه بكنید: اگر نمی توانید چنین اخلاقی را برای مدت زمانی طولانی از خود دور نگه دارید حداقل سعی كنید كه در اولین ملاقات چنین كارهایی از شما سر نزند. اگر بخواهید دائما نگاه هایتان را به این طرف و آن طرف بچرخانید این كار پس از مدتی به صورت یك عادت ناپسند در می آید. اگر بخواهیم با صداقت كامل به قضییه نگاه كنیم باید بگوییم كه بروز چنین رفتاری در هیچ مرحله ای از رابطه برای طرف مقابل به هیچ وجه قابل قبول نمی باشد.

 

5- مردهای چیپ

این نوع از آقایون خانم را به شام دعوت می كنند و زمانی كه موقع پرداخت صورتحساب فرا می رسد با وقاهت تمام از خانم می خواهند كه پول غذا را دانگی حساب كنند. هیچ گاه پول هایش را به خاطر خرید گل برای همسرش خرج نمی كند و همیشه ارزانترین نوشیدنی را انتخاب می كند. او از همان اولین قرار ملاقات طوری برخورد می كند كه گویی در تنگنای مالی قرار دارد.

چرا او جذاب نیست: چند ملاقات اولیه معمولا باید با سخاوت تمام انجام شود. و لغاتی نظیر ” پس انداز” و “بودجه” نباید حرفی برای گفتن پیدا كنند. اگر در اولین قرار ملاقات برایش خاطره ای از جمع كردن پول بسازید شانس خود را برای ادامه رابطه از دست خواهید داد.

اگر چنین فردی هستید چه بكنید: سر كیسه را شل كنید. لازم نیست برای تاثیر گذاری هزینه زیادی در نظر بگیرید اما باید كاری كنید كه او تصور كند كه وجودش برای شما خاص است. خرید گل هم هر از چند گاهی مزه خوبی دارد.

 

6- مرد جر و بحث كن

این تیپ مردها عادت دارند كه هر گفتگوی را به سرعت به مشاجره تبدی كنند. اما باید بدانید كه اگر خانم ها را مجبور كنید كه تمام مدت به دفاع از خود بپردازند زندگی آانچنان كه باید و شاید برایشان دلپذیر نخواهد بود. او زمانی كه خانم را با خود به بیرون می برد به جای اینكه او احساس كند به گردش و تفریح آمده بیشتر تصور می كند كه در یك جلسه مناقشه است. به همین دلیل به لاك دفاعی فرو رفته و آسیب پذیر می شود.

چرا او جذاب نیست: قرار ملاقات باید یك تجربه دلپذیر باشد. اگر او مجبور باشد كه تمام مدت با شما سر و كله بزند دیگر وقتی برای لذت بردن باقی نخواهد ماند. جر و بحث بیش از اندازه باعث ایجاد استرس می شود و شما هم به طور یقین هر گز نمی خواهید كه همسرتان از شما خاطره های استرس زایی را در ذهنش ثبت كند.

اگر چنین فردی هستید چه بكنید: مهمترین كار این است كه آرامش خود را در هر شرایطی حفظ كنید. شما به این دلیل جر و بحث راه می اندازید كه در مورد موضوعی عصبی و نا مطمئن هستید. بنابر این قبل از قرار ملاقات تمام چیزهایی كه در ذهن دارید بر روی كاغذ بیاورید و سوالات مناسب را از بین آنها انتخاب كنید. با این كار نه تنها كار شما به جر و بحث كشیده نخواهد شد بلكه گفتگو آرام و دلنیشی نیز دارید.

7- عقل كل

این گونه افراد فقط در پی قضاوت رفتار سایرین هستند. او احتمالا نه سیگار می شكد و نه از مشروبات الكلی استفاده می كند. او از همان روز اول شروع می كند به گفتن چیزهایی از این قبیل “شما اصلا نباید لب به مشروب بزنید”، ” دسر باعث ایجاد چاقی می شود ” و …

چرا او جذاب نیست: هیچ كس دوست ندارد مورد قضاوت دیگران قرار بگیرد به ویژه در روز ملاقات. انسان ها این كار را آزار دهنده و بی ادبی قلمداد می كنند.

اگر چنین فردی هستید چه بكنید: شما می توانید نطق های خود را برای زمانی نگه دارید كه رابطه اندكی صمیمی تر شد. اما تا قبل از زمان سیگار كشیدن، مشروب خوردن و سفارش دسر او به شما ارتباطی پیدا نمی كند.

8- مردهای زن گریز

این تیپ مردها با تلخكامی تمام با خانم ها  برخورد می كنند. آنها در روز ملاقات نمی توانند خود را نگه دارند و مرتبا از جنس مونث ایراد گرفته، دشنام می دهند و از او انتقاد می كنند.

چرا او جذاب نیست: در این لیست این خصوصیت تنها رفتاری است كه مطمئنا باعث بر هم خوردن ارتباط خواهد شد. و اصلا هم جای تعجب وجود ندارد. آیا شما به شخصه خانمی را سراغ دارید كه از بودن در یك چنین رابطه ای لذت ببرد؟

اگر چنین فردی هستید چه بكنید: شما نیاز دارید كه مجددا نگاهی به طرز برخورد خود بیندازید. این رفتار نه تنها بی ادبانه و كثیف است بلكه تنها تیری است كه باعث از بین رفتن علاقه می شود.

سعی كنیم مرد شگفت آوری باشید.
آخرین مطالب ارسالی